Звоните +380 (98) 000 99 90
Режим работы с 09:00 до 20:00

Новости

 • 26 Июля 2016 Поради щодо вибору підходящої іграшки для малюка

  Низка свят і урочистостей змусила багатьох батьків поламати голову над тим, яку вибрати іграшку для свого чада. В будні це питання не перестає бути актуальним, адже нова іграшка — це завжди море радості, емоцій і пустотливого сміху! А вже якщо іграшка по-справжньому зацікавить малюка, у батьків буде можливість трохи відпочити від невгамовного «чомучки», у якого з'явиться нове завдання для вирішення.

  В принципі у сучасних батьків не виникає особливих проблем, пов'язаних з асортиментом іграшок, якими рясніють вітрини дитячих магазинів і супермаркетів. Яскрава реклама та інтригуючі новинки змушують часом навіть дорослих перетворюватися в зворушливих дітей. Тим не менш, вибирати іграшку потрібно з толком — вона повинна бути цікавою малюкові, допомагати йому пізнавати світ і розвиватися, іноді просто розслаблятися і спокійно засипати в обнімку з улюбленим плюшевим ведмедиком. Крім того, іграшка повинна бути неодмінно якісної і ні в якому разі не шкодити дитині.

 • 26 Июля 2016 Велотренажер - механический или магнитный?

   

  Велотренажеры

 • 26 Июля 2016 Як вибрати батут - види, особливості

  Батут повинен бути зручним і безпечним для всіх членів сім'ї. Однак люди не так вже й часто купують батути, що мати уявлення про всі тонкощі такого придбання. У цій статті ви зможете отримати необхідну інформацію про вибір батута для заміського будинку або дачі.

  Спортивные батуты

 • 13 Января 2016 "OziLux": новости современного интернет-магазина

  Количество интернет-магазинов, предлагающих практически все виды товаров и услуг, растет день ото дня, создавая жесткую конкуренцию. Борьба за своих клиентов требует профессионального и обдуманного подхода. Работа над увеличением количества покупателей интернет-магазина "OziLux" строится на том, чтобы первыми представлять новинки разных групп товаров, появляющихся на мировом и отечественном рынках. Тщательный анализ позволяет формировать каталог с учетом наиболее актуальных потребительских запросов. В категории "Новости" вы можете узнать следующее:

 < 1 2
Фильтр
Найдено 5 
Удалить список?
Чтоб вести свой список желаний, нужно